IMG_0308

BAŞKANIN MESAJI

2014 yılı yerel seçimlerinde teveccühünü aldığım halkın oylarıyla Kızılören Belediye Başkanlığına layık görüldüm. Öncelikle halkımıza bana olan güvenleri için çok teşekkür ederim. Halkımızın takdiri ile bana verilen bu görev benim için büyük bir onurdur.

Belediyemizin önümüzdeki 5 yılık görev süresi içerisinde öncelikli görevi vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak hizmetleri sunmak, memnuniyetlerini sürekli kılmaktır.

O nedenle bize bu görev tevdi edildiği zamandan itibaren ilk önceliğimiz halkın içinde, güler yüzle, samimiyetle ve şeffaf bir şekilde çağdaş ve sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmet etmek olmuştur.

Hayat şartlarının bu denli zorlaştığı günümüzde insanın memleketinde yaşamasının bir ayrıcalık olduğunu düşünerek, halkımıza da bu ayrıcalığı sevgiyle hizmet sloganımız çerçevesinde sorumlu belediyecilik anlayışımızla benimsetmek amacıyla hizmet etmeye söz verdik.

Geçmiş dönemleri göz önünde bulundurarak hizmet konusunda kaygıları olan halkımız müsterih olsun.

Hizmet konusunda halkımıza verdiğimiz vaatleri ve ilçemiz için düşündüğümüz bütün projeleri belediyemizin imkânları dâhilinde tek tek yerine getireceğiz.

Tüm halkımıza birlik ve beraberlik dileği ile selam ve saygılarımı sunuyorum.

 

Ali EROL

Kızılören Belediye Başkanı